Skip to Main Content
Es meklēju

Aizsācēji kopš 1849

Mūsu uzmanības centrā vienmēr ir bijuši veselības aprūpes speciālisti un viņu rūpes par pacientiem. Jau no pirmsākumiem kā tekstila ražotājs esam piegādājuši marli Zviedrijas slimnīcām.

Mölnlycke rada un piegādā medicīniskos risinājumus kopš 1849. gada
Mölnlycke rada un piegādā medicīniskos risinājumus kopš 1849. gada

Visas mūsu darbības laikā mēs esam tiekušies atrast labākus veidus, kā nodrošināt aprūpi un atbalstīt veselības aprūpes speciālistus.

Mēs bijām pirmie, kas sāka ražot brūču pārsējus plaša patēriņa tirgum, un pirmie, kas sāka piedāvāt vienreizējās lietošanas pārklājus, tubulārus pārsējus un pūderi nesaturošus ķirurģiskos cimdus ar pārklājumu, kas uzlaboja sniegumu operāciju zālē.

Mēs esam uzņēmums, kas izmanto Safetac® – unikālo uz mīkstā silikona balstīto tehnoloģiju, kas ir lietota tādu brūču kopšanas pārsēju kā Mepitel® un Mepilex® ražošanā un kas mazina sāpes pacientiem    .

Mēs turpinām ieviest inovācijas – paši pie sevis, ar partneru palīdzību un ar jaunām iegādēm. Un tagad mēs esam starp pirmajiem, kas palīdz novērst spiediena čūlas, izmantojot profilaktiskus pārsējus un ierīces pacientu pagriešanai un stāvokļa maiņai.

Vai jūs zinājāt?

  • Ik minūti mēs saražojam apmēram 400 pārus Biogel® cimdu
  • Ir vairāk nekā 16 000 dažādu individuāli pielāgotu Mölnlycke Procedūru paku
  • Katru dienu Mölnlycke paku rūpnīcas apstrādā vairāk nekā 800 000 komponentu
  • Katras trīs sekundes kaut kur pasaulē ķirurģijā tiek izmantots Mölnlycke pārklājs

'Atsauces'

Sazinieties ar mums
Izvēlēties tirgu

Izvēlieties savu tirgu