Skip to Main Content
Es meklēju

Pasaulē vadošais medicīnisko risinājumu uzņēmums

Mēs radām un piegādājam medicīniskos risinājumus veselības aprūpes snieguma uzlabošanai – gan slimnīcām, gan lietošanai mājās.

zinātnieki laboratorijā
Medicīniskie risinājumi klīnisko un ekonomisko rezultātu uzlabošanai

Visā pasaulē no veselības aprūpes sistēmām un speciālistiem tiek pieprasīta labāka aprūpe vairāk cilvēkiem un par zemāku cenu. Viņiem ir vajadzīgi inovatīvi risinājumi, kuriem var uzticēties. Un tas ir brīdis, kur palīgā nākam mēs. Mēs uzlabojam veselības aprūpes sniegumu. Tāpēc mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā kļūt vēl labākiem. Mēs fokusējamies uz efektīvu risinājumu sniegšanu un lietderīgāku naudas izlietojumu.

Risinājumi rezultātu uzlabošanai

Mums ir viens nolūks – uzlabot veselības aprūpes sniegumu visā pasaulē, lai veselības aprūpes speciālistiem būtu viss vajadzīgais vislabāko klīnisko, ārstniecības un finanšu rezultātu sasniegšanai.

Bet dažādiem veselības aprūpes speciālistiem ir dažādas vajadzības. Tāpēc mēs sākumā ieklausāmies un pārliecināmies, ka viņus saprotam. Tad mēs radām viņiem un viņu pacientiem atbilstošus vajadzīgos risinājumus, kuru efektivitāte ir balstīta pierādījumos.

Mēs uzlabojam sniegumu arī citos veidos – daloties ar zināšanām par klīniskajām jomām, kurās mēs specializējamies,  un palīdzot veidot veselības aprūpes politikas un protokolus, kas visā pasaulē paaugstinātu veselības aprūpes standartus.

Mēs esam devuši solījumu veselības aprūpes speciālistiem. Un mēs to pildām katru dienu.

Globāls uzņēmums ar Zviedrijas mantojumu

Klienti mūsu risinājumus lieto gandrīz 100 valstīs, un mēs darbojamies 40 no šīm valstīm.

Lai arī mēs esam globāls uzņēmums, mūsu galvenais birojs vēl aizvien atrodas Gēteborgā, pavisam netālu no Mölnlycke pilsētas (tiek izrunāta kā "Mon-licka") – vietas, kur 1849. gadā uzņēmums tika nodibināts un no kuras radies Mölnlycke nosaukums.

Mēs vienmēr mācāmies no jūsu pieredzes. Pastāstiet mums, kā jūs lietojat mūsu risinājumus vai  ziņojiet par nevēlamu notikumu.

Pierāda to ik dienu

Veselības aprūpes speciālisti iedvesmo mūs mūsu brūču aprūpes, profilakses un ķirurģisko risinājumu radīšanā. Viņu nemitīgie meklējumi pēc jauniem un labākiem veidiem pacientu aprūpē liek mums būt inovatīviem. Viņiem ir pa spēkam mainīt savu pacientu dzīvi. Un viņi to pierāda ik dienu.

Noskatieties un ieraugiet, ko mēs ar to domājam.

Dalies ar šo lapu sociālajos medijos

Sazinieties ar mums
Izvēlēties tirgu

Izvēlieties savu tirgu